środa, 19 stycznia 2011

Accrington Stanley 1 - 3 Shrewsbury Town

We wtorkowe popołudnie na Crown Ground nadrabiali zaległości piłkarze The Redz i Shrewsbury Town. Niestety goście którzy zajmują w tabeli 7 pozycje okazali się za silni na drużynę Stanley wygrywając 3-1. Spotkanie które obserwowało tylko około 1300 widzów nie zapowiadało w pierwszej połowie większych emocji. Remis 0-0 po 45 minutach nie wskazywał że przegramy tak wysoko. Do tego bardzo dobre rozpoczęta druga połowa napawała optymizmem gdyż w 47 minucie bramkę strzelił Gornell. Niestety już trzy minuty później wyrównał Collins, który również w 71 minucie strzelił bramkę. Wynik na siedem minut przed końcem ustalił Wright.

Accrington: Dunbavin, Hessey, Edwards (Boulding 85), Murphy, Jacobson, Procter, Ryan, Bennett, Putterill (Richardson 72), McConville (Parkinson 71), Gornell

Bramka: Gornell 47 min

Shrewsbury: Smith, Sadler, Sharps, Cansdell-Sherriff, Grandison, Wright, McIntyre, Leslie, Disley, Collins, Bradshaw

Bramki: Collins 50 min, 71 min; Wright 83 min.

Posiadanie piłki : Stanley - 50 % , Shrewsbury - 50 %
Strzały celne : Stanley - 6 , Shrewsbury - 7
Strzały niecelne : Stanley - 9 , Shrewsbury - 3
Rzuty rożne : Stanley - 10 , Shrewsbury - 5