środa, 10 lutego 2010

Zwycięstwo z Morecambe. Porażka z Northampton

Accrington nie zwalnia tempa i w lutym rozegrał już dwa spotkania. Wpierw pokonaliśmy na własnym boisku odwiecznego rywala Morecambe 3-2. Bramki dla Stanley zdobyli Grant, dwie (29 i 62 minuta) oraz Ryan (83 min), dla rywali trafiał dwa razy Artell (17 i 54 minuta). Spotkanie oglądało 2372 widzów.
Stanley: Bouzanis, Kempson, Edwards, Winnard, Lees, Joyce, Grant, Ryan, McConville, Miles (Kee 71), Symes.

9 lutego porażką zakończyliśmy wyjazdowe spotkanie z Northampton. Porażka to za małe słowo to była prawdziwa klęska piłkarzy The Redz. Rywale trafiali do naszej bramki aż cztery razy, nam ta sztuka nie udała się ani razu i z boiska "Czerwoni" schodzili w minorowych nastrojach. Gole dla Northampton strzelali kolejno Akinfenwa (10 min), Mckay (57, 61 min), Guttridge (66 min).
Stanley: Bouzanis, Kempson, Edwards (Flynn 73), Winnard, Lees, Procter, Joyce, Grant, Ryan (McConville 76), King (Kee 46), Symes

Accrington zajmuje obecnie 10 miejsce w ligowej tabeli z 42 punktami na koncie.