niedziela, 21 lutego 2010

Jeden wyjazdowy punkt.

Czwarta liga angielska nie lubi nudy i w ciągu trzech dni Accrington rozegrało dwa spotkania. 13 lutego wywalczylismy punkt na stadionie w Macclesfield. Spotkanie nie należało do ciekawych i skończyło się bezbarwnym remisem 0-0. I to tyle co można powiedzieć o tym wyjazdowym meczu.

Macclesfield Town: Jon Brain, Izak Reid, Shaun Brisley, Nat Brown, Sean Hessey, Colin Daniel, Lee Bell, Ross Draper, Richard Butcher, Ben Wright, Craig Lindfield (Emile Sinclair 66)

Accrington Stanley: Ian Dunbavin, Tom Lees, Phil Edwards, Darran Kempson, Dean Winnard, Sean McConville (Chris Turner 83), Andy Procter, Jimmy Ryan, John Miles (Billy Kee 72), Michael Symes,  Bobby Grant

Trzy dni później 16 lutego nasza drużyna udała się do Lincoln z miejscowym City. Bramki strzelali Grant w 30 minucie. Potem w 83 minucie wyrównał Lennon. Końcówka spotkania należała do miejscowych i pod ich naporem już w doliczonym czasie gry bramke samobójczą na wagę trzech punktów po niefortunnej interwecji strzelił Kempson. Szkoda straconych punktów ale juz w sobotę okazja do zgarnięcia kolejnych, na nasz stadion zawita drużyna Bradford City.

Lincoln City: Rob Burch, Cian Hughton, Adam Watts, Nathan Baker (Ian Pearce 35), Joe Anderson, Stefan Oakes (Matthew Saunders 53), Scott Kerr, Brian Gilmour (Lenell John-Lewis 64), Drewe Broughton, Steven Lennon
Subs not used: Paul Green, Danny Hone, Shane Clarke, Paul Musselwhite