sobota, 6 listopada 2010

Wygrana z Oldham i awans

Wreszcie zwycięstwo ! W pierwszej rundzie Pucharu Anglii Stanley podejmował dziś Oldham Athletic - drużynę z występującą w Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem The Reds 3:2. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Stanley prowadził już 3:0 i wydawało się, że jest już po meczu. Jednak goście zdołali zdobyć dwa gole i ostatni kwadrans był bardzo nerwowy. Oldham zdołało nawet wbić trzeciego gola, jednak nie został on uznany. Goście trafili też w końcówce w poprzeczkę. Stanley przetrwał napór i awansował do kolejnej rundy.

Accrington :  Dunbavin, Winnard, Long, Edwards, Hessey, Procter, Joyce, Ryan, Putterill, McConville, Gornell

Bramki : Putterill ( 8, 52 ), Ryan ( 36 )

Oldham : Brill, Winchester, Mvoto, Hazell, Black, Evina, Jones ( 65 Alessandra ), Stephens, Jarrett ( 46 Dikaba ), Tounkara ( 61 Feeney ) , Taylor

Bramki : Feeney ( 69 ), Stephens ( 75 )

Posiadanie piłki : Stanley - 49 % , Oldham - 51 %
Strzały celne : Stanley - 11 , Oldham - 8
Strzały niecelne : Stanley - 4 , Oldham - 10
Rzuty rożne : Stanley - 7 , Oldham - 6