niedziela, 24 stycznia 2010

Koniec przygody z pucharem.

Piłkarze Accrington niestety przegrali w czwartej rundzie pucharu Anglii. Fulham okazał się zbyt mocną drużyną i wygrał na Crown Ground 3-1. W 21 minucie wynik spotkania otworzył  Nevland strzelając z bliskiej odłegłości. Cztery minuty póżniej wyrównał Michael Symes, kpiąc sobie z tego że pomiędzy drużynami jest 70 miejsc różnicy w ligowych tabelach. Niestety w 41. minucie Kempton obejrzał swoją drugą żółtą kartkę i Redz musieli grać w 10. W drugiej połowie skutecznie zaatakowali goście i wpierw Duff w 59. a potem Zoltan Gera pokonywali Bouzanisa. Przygoda z pucharem zatem zakończona, ale warto przypomnieć że zaszliśmy dalej niż Manchester United który odpadł w III rundzie.
Spotkanie zgromadziło na trybunach 3,712 widzów.

Accrington: Bouzanis, Kempton (czk.), Edwards, Winnard, Lees, Procter, Miles (Joyce 85), Ryan,       McConville (Kee 63), Grant, Symes.

Fulham:  Schwarzer, Kelly, Hangeland, Hughes, Kallio (Elm 56), Baird(żk), Gera (żk) (Davies 84), Murphy, Duff (Dikgacoi 68), Nevland, Riise